Joogikuller

Joogikulleri personaalsed veinikoolitused koostatakse vastavalt kliendi teadlikkusele ning erisoovidele. Algajatele mõeldud koolitus algab tavapäraselt loenguga veinide valmistamisest koos esimese veini maitsmisega. Edasi jätkab sommeljee peamiste viinamarjasortide ja järgmiste veinide tutvustamist. Tunnetame erinevaid aroome, räägime erinevatest maitsetest ja nende sobivusest toiduga. Mida tähendab veini dekanteerimine? Kuidas ja miks peaks punast ja valget veini serveerima? Vastused nendele küsimustele annavad Eesti tunnustatud tippsommeljeed.

 

Lisaks veinikoolitustele pakub Joogikuller:

 

Veinimaailm

Veinimaailma veinikool alustas oma tegevust 1998. aastal ning koolitustele rajasid esmase aluse mitu, mitmekülgseid veinialaseid teadmisi kujundanud eeltegevust: veinimesside ja rahvusvaheliste veinivõistluste korraldamine ning veebiajakirja toimetamine. 17 aasta jooksul läbitud veiniõpingute ning -karjääri jooksul on meie mentoriteks olnud inimesed, kes on oma regiooni veininduse jaoks mänginud tähtsat rolli, kes südametunnistuse ning vastutustundega on suunanud kohalikku veinindust. Nagu näiteks Peter von Weymarn, Heinrich Breuer, Nicolas de Bailliencourt, Bertrand Devillard jt.

Igal aastal külastame mitmeid veinipiirkondi ning neil veinirännakutel leitud veinimeistritest ja viinamarjakasvatajatest mõttekaaslased on meie veiniinfo parimateks, usaldusväärseteks ja tõepärasteks infoallikateks jäänud tänaseni.
Veinivalmistamise tehnoloogia uuenduste ning väärtveinidega tutvumiseks on ka meie alal parimaks võimaluseks rahvusvahelised teema-konverentsid ning meistriklassid, milles samuti osaleme. 2006-ndast aastast on Veinimaailm rahvusvahelise organisatsiooni liige mis tegeleb regionaalsete veini ja toidutoodete kvaliteedi ja eripärade säilitamisega.
Veinimaailma veinikool on usaldusväärne veiniteadmiste allikas, kus ei esine end veiniekspertideks nimetavad müügimehed vaid lektoriteks on oma ala tõelised asjatundjad.

 

Veinikoolituse hinnapäringu võid saata aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Copyright © 2021 Veiniguru. Kõik õigused on kaitstud.
Joomla! on vaba tarkvara, mis on välja antud GNU/GPL litsentsi alusel
Liitu uudiskirjaga